MEDİCAL PARK KARŞIYAKA'NIN SAĞLIK SPONSORU

Medikal Park Hastanesi, futbol, basketbol ve voleybol takımlarının sağlık sponsoru oldu
Bu haber 2013-07-23 16:43:02 eklenmiştir.

İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi Medical Park Hastanesi, yeni sezonda Karşıyaka’nın profesyonel futbol, basketbol ve voleybol takımlarına sağlık sponsoru oldu. 

Sponsorluk sözleşmesi, hastane bünyesinde yer alan Ata Salonu’nda Karşıyaka Başkanı Fatih Diniz, Karşıyaka Genel Müdürü Ziyanur Hasbay, İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi Medical Park İzmir Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Beken ve İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi Medical Park Hastanesi Müdürü Veysi Kubba tarafından imzalandı.

Veysi Kubba, 300 bin TL mali değeri olan anlaşmanın kendilerine mutluluk verdiğini söyleyerek, "Karşıyaka’da hizmet veren bir sağlık kuruluşu olarak, Karşıyaka’nın takımına sahip çıkmayı görev kabul ettik. Her iki tarafa da hayırlı olsun" dedi. Karşıyaka Başkanı Fatih Diniz ise kulüp olarak sporcu sağlığını her şeyin üzerinde tuttuklarını belirterek, "Yeni sağlık sponsorumuz Medical Park’ın hizmeti tartışılamaz. Bundan sonra camiamız bu davranışı sahiplenecek" diye konuştu.

www.karne.com.tr
ETİKETLER : Medical Park sponsor
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -
Anket
İzmir'de en çok taraftar hangi takımın?
Buca Spor
İzmir Spor
Altay
Göztepe
Karşıyaka
Altınordu
Karne Gazetesi - Güncel Haber - Son Dakika Haberler
  2010-2014 © Karne Gazetesi - Güncel Haber - Son Dakika Haber.Tüm Hakları Saklıdır. Kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.